Ataşehir Siemens Servisi

Ataşehir ilçe geneline aynı gün içinde Siemens Servis Hizmeti için: 0216 417 87 98

ümraniye siemens servis

Ataşehir Siemens Servisi, uzman teknisyen kadrosu ile Ataşehir ilçe geneline Siemens beyaz eşya servis hizmeti sunuyor. Ataşehir ilçesinin en eski teknik servis firmalarından biri olarak sorunlarınıza pratik ve kalıcı çözümler üreten firmamızda tüm onarımlar son derece ekonomiktir. Kaliteli bir Siemens cihaz onarımı için bizi şimdi arayın. 0216 417 87 98 numaralı telefonumuzdan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Tüm resmi tatillerde mail yolu ile bize merak ettiklerinizi sorabilir veya cihazınıın verdiği arıza kodları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Profesyonel bir çağrı merkezine sahip firmamızda tüm Siemens cihazların arızalarına yerinde çözüm üretilir. Eski yeni tüm Siemens modellerini tamir edecek bilgi ve beceride tekniker kadromuz ile yaşadığınız sorunlara yerinde çözüm üretiyoruz. Siemens marka tüm cihazların yedek parçalarına sahibiz. Değişimini yaptığımız tüm parçalar orijinaldir ve 1 yıl gaantilidir. Ataşehir Siemens servis firmamız özel teknik servis olarak faaliyet göstermektedir. Özel ve ekonomik bir tamir hizmeti almak için bizi şimdi arayın.

Tüm personelimiz işinin ehlidir. Gerek çağrı merkezi gerek teknik servis çalışanlarımızın her biri tecrübeli kişilerdir. Teknoloji ile paralel bir şekilde büyüme gösteren firmamız sektörümüzde ki tüm yenilikleri yakında takip eder ve tüm imkanları sizlere daha ekonomik ve daha hızlı servis hizmeti verebilmek için kullanmaktadır. Kaliteli bir Siemens servis hizmeti almak isteyen Ataşehir ilçe sakinleri bize diledikleri zaman ulaşabilirler.

Ataşehir Siemens Beyaz Eşya ve Klima Onarım

Siemens klima ve tüm beyaz eşya cihazları için acil servis hizmeti veriyoruz.

siemens servis

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın ve ocaklar için tamir hizmeti veriyoruz. Cihazınızın sorunu ne olursa olsun bizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Çağrı merkezimize bıraktığınız kayıt size en yakın servis aracına yönlendirilir. Bu sayede beklemeden servis hizmeti alabilirsiniz.

Ses yapan, çalışmayan, sigorta attıran, su akıtan tüm beyaz eşya cihazları için taşımadan yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Yapılan tüm onarımlar ve değiştirilen tüm parçalar 1 yıl süre ile garantilidir.

Siemens klima kullanıcıları bakım, onarım, montaj ve de-montaj işlemleri için Ataşehir Siemens Servis şubemizi arayarak acil servis hizmeti alabilirler. Siemens'in tüm klima modellerini yerinde tamir ediyoruz. Ayrıca periyodik bakımlar için kampanyalarımızdan faydalanmak istiyorsanız bizi şimdi arayın.

Garantili Servis Hizmeti

Firmamız tarafından değiştirilen tüm orjinal yedek parçalar 1 YIL garantilidir.

Aynı Gün Servis

Ataşehir Siemens Servisi, tüm modeller için aynı gün içinde servis ve onarım hizmeti sunuyor.

İletişim

Çağrı Merkezi : 0216 388 06 22

Ataşehir Servis : 0216 417 87 98

Firma Rehberi