Beykoz Siemens Servisi

Siemens beyaz eşya ve klima teknik servis merkezi

ümraniye siemens servis

İstanbul Anadolu Yakasının en uç ilçesi olan Beykoz'da Siemens beyaz eşya servis hizmeti veriyoruz. Eski yeni tüm Siemens cihazlar için onarım hizmeti veren firmamız sorunlarınıza yerinde çözüm üretmektedir. İlçenin en köklü firmalarından olan servisimiz ilçe sakinlerine 1 yıl garantili onarım hizmeti sunuyor. Siemens cihazlarınızın tüm onarım işleri için bizi arayarak servis hizmeti alabilirsiniz. Bölgenin lider servisi sorunlarınıza yerinde ve kalıcı çözümler sunuyor.

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın ve ocaklar gibi tüm beyaz eşya cihazlarının onarımını yapıyoruz. Arızalı tüm beyaz eşya cihazlarınızın onarımını yerinde yapıyoruz. Servisimiz tarafından tamir edilen cihazlar 1 yıl süre ile garanti altındadır. Garantili ve kaliteli onarım hizmeti isteyen Siemens kullanıcıları diledikleri zaman Beykoz Siemens Servis firmamıza ulaşarak servis talebinde bulunabilirler. Servisimiz tüm modellerin onarımını yapmaktadır.

Beykoz Bölge Siemens Servisi

Beykoz ilçesinde ikamet eden Siemens kullanıcılarına yerinde ve kaliteli tamir hizmeti veriyoruz. Servisimlz Beykoz bölge servis olarak hizmet vermektedir.

siemens servis

Firmamız özel servis olarak hizmet vermektedir. Garanti süresi geçmiş Siemens cihazlara müdahale etmektedir. Garantili cihazların onarımı için merkezi arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz. Servisimiz tüm Siemens beyaz eşya cihazlarının onarımını yapmaktadır.

 

Garantili Servis Hizmeti

Firmamız tarafından değiştirilen tüm orjinal yedek parçalar 1 YIL garantilidir.

Aynı Gün Servis

Ümraniye Siemens Servisi aynı gün servis hizmeti sunuyor.

İletişim

Çağrı Merkezi : 0216 388 06 33

Ümraniye Servis : 0216 388 06 22

Firma Rehberi