Ümraniye Siemens Servis

Ümraniye Bölge Siemens Servisi Telefon Numarası : 0216 388 83 88

ümraniye siemens servis

Ümraniye Siemens Servis, uzman kadrosuyla siz ilçedeki siemens kullanıcılarına garantili ve kaliteli teknik servis hizmeti veriyor. Firmamıza ait bölgesel servislerden biri olan Ümraniye Servis bölgesel numarasıyla sizlere 7/24 destek veriyor.

Ümraniye siemens servisine ulaşmak için dilerseniz çağrı merkezimiz olan 0216 388 83 88 ' i arayabilirsiniz. Servise direk ulaşmak için ise
0216 388 06 33 ' i tuşlamanız yeterli. Firmamız aynı gün içinde servis imkanı sunuyor. Donanımlı araçlarıyla arızaya aynı gün yerinde müdahale eden firmamız sorunu aynı gün içinde gideriyor.

Çakmak Siemens Servisi

Çakmak mahallesinde ikamet eden Siemens kullanıcılarına aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Alanında uzman kadromuz ile eski yeni tüm Siemens cihazlar için tamir hizmeti sunuyoruz. Servisimiz tarafından tamir edilen Siemens cihazlara 1 yıl servis ve işçilik garantisi veriyoruz. Garantili bir Siemens Servis hizmeti almak istiyorsanız telefon numaralarımızdan bizlere dilediğiniz zaman ulaşarak destek alabilirsiniz. Bölgenin en eski servisi olarak sizlere profesyonel bir servis hizmeti sunuyoruz.

siemens servis Çakmak mahallesinde ikamet etmekte olan Siemens kullanıcılarına aynı gün içinde hizmet veriyoruz. Firmamız kendi bünyesindeki çağrı merkezi ile sizden gelen tüm servis taleplerini kesintisiz olarak karşılıyor.

 

Garantili Servis Hizmeti

Firmamız tarafından değiştirilen tüm orjinal yedek parçalar 1 YIL garantilidir.

Aynı Gün Servis

Ümraniye Siemens Servisi aynı gün servis hizmeti sunuyor.

İletişim

Çağrı Merkezi : 0216 388 83 88

Ümraniye Servis : 0216 388 06 33

Firma Rehberi