Ümraniye Siemens Servis

Ümraniye Bölge Siemens Servisi Telefon Numarası : 0216 388 83 88

ümraniye siemens servis

Ümraniye Siemens Servis, uzman kadrosuyla siz ilçedeki siemens kullanıcılarına garantili ve kaliteli teknik servis hizmeti veriyor. Firmamıza ait bölgesel servislerden biri olan Ümraniye Servis bölgesel numarasıyla sizlere 7/24 destek veriyor.

Ümraniye siemens servisine ulaşmak için dilerseniz çağrı merkezimiz olan 0216 388 83 88 ' i arayabilirsiniz. Servise direk ulaşmak için ise
0216 388 06 33 ' i tuşlamanız yeterli. Firmamız aynı gün içinde servis imkanı sunuyor. Donanımlı araçlarıyla arızaya aynı gün yerinde müdahale eden firmamız sorunu aynı gün içinde gideriyor.

Şerifali Siemens Servisi

Şerifali semtinde ikamet eden Siemens kullanıcıları için aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Alanında uzman kadromuz ve donanımlı servis araçlarımız ile sizlere kusursuz bir tamir hizmeti sunuyoruz.

siemens servis

Şerifali Siemens Servis, profesyonel teknisyen kadrosu ile eski yeni tüm müşterilerine aynı gün içinde Siemens beyaz eşya ve klima servis hizmetleri sunuyor. Ümraniye ilçesinin en eski teknik servis firmalarından biri olan firmamız eski yeni tüm Siemens cihazların onarımını gün içinde ve yerinde yapıyor. Siemens cihazınızla ilgili sorunun aynı gün içinde giderilmesi için bizi dilediğiniz zaman arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

Garantili Servis Hizmeti

Firmamız tarafından değiştirilen tüm orjinal yedek parçalar 1 YIL garantilidir.

Aynı Gün Servis

Ümraniye Siemens Servisi aynı gün servis hizmeti sunuyor.

İletişim

Çağrı Merkezi : 0216 388 83 88

Ümraniye Servis : 0216 388 06 22

Firma Rehberi