Tuzla Siemens Servisi

Siemens beyaz eşya ve klima teknik servis merkezi

ümraniye siemens servis

İstanbul Anadolu Yakasının hızla gelişmekte olan ilçelerinden biri Tuzla'da Siemens servis hizmetleri sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz ile tüm modellerin onarımını yapıyoruz. Servisimiz donanımlı teknik servis araçları ile Tuzla'da teknik servis hizmetleri sunuyor.

Siemens marka bulaşık makineniz, çamaşır makineniz ve buzdolabınız için bizi dilediğiniz zaman arayabilirisiniz. Buzdolabı alanında uzman kadromuz ile en önemli beyaz eşya cihazları arasında yer alan buzdolabını yerinde tamir ediyoruz. Profesyonel kadromuz sizlere kalıcı çözümler üretecektir.

Tuzla Siemens Bölge Servis

Siemens servis firmamız bölge servis olarak hizmet vermektedir. Donanımlı servis araçlarımızdan Tuzla bölgesine bakanlar ilçenin tüm semtlerine ve mahallelerine aynı gün geliyor. Siemens marka cihazlarınızın onarımı için bizi şimdi arayın. Bölgenin en modern Siemens Servisi olarak sizlere son derece kaliteli ve garantili hizmet sunuyoruz.

siemens servis

Tuzla Siemens Servis, beyaz eşya cihazları için onarım hizmeti vermektedir. Elektronik cihazlar ve küçük ev aletleri için tamir hizmeti veremiyoruz. Bizler sadece beyaz eşya servisiyiz. Çamaşır makinesinden ocağınıza kadar tüm beyaz eşya cihazlarınızı yerinde tamir ediyoruz. Servisimiz uzman tekniker kadrosu ile sizlere son derece kusursuz bir hizmet sunuyor.

 

Garantili Servis Hizmeti

Firmamız tarafından değiştirilen tüm orjinal yedek parçalar 1 YIL garantilidir.

Aynı Gün Servis

Ümraniye Siemens Servisi aynı gün servis hizmeti sunuyor.

İletişim

Çağrı Merkezi : 0216 388 06 33

Ümraniye Servis : 0216 388 06 22

Firma Rehberi